Recenze
od našich klientů

Prezentaci své činnosti jsem prostřednictvím firmy BEE SITE:ES a.s. provozoval několik let. Ukončil jsem ji až s odchodem do důchodu, jinak bych v ní pokračoval nadále. Po celou dobu probíhala spolupráce s pracovníky firmy na výbornou. Od vytvoření webové stránky, aktualizace obsahu až po pravidelné konzultace. Investice do spolupráce s firmou se mi jednoznačně vyplatila a mohu ji dalším uživatelům jen doporučit.
Antonín Grygar
Obchodní agenturu využívám již léta a jsem velmi spokojen. Pomohli mi zorientovat se na trhu propagace a reklamy a tím ušetřit finanční prostředky. Vytvořily nám a spravují webové stránky, které jsou na vysoké úrovni. Zvláště pak musím vyzdvihnout profesionální přístup p. Michálka.
Skalický
Se službami firmy Microsite CZ s.r.o, konkrétně s paní Lucií Holušovou a IT oddělením jsem dlouhodobě velmi spokojen, v případě jakýchkoliv problémů je situace promptně řešena a vždy k naší spokojenosti.
Doc. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D.
Využívám služeb Zdravotního registru pro informace pro pacienty - jsem spokojený s přístupem, zadáváním dovolených a dalších aktuálních informací. Kvituji rychlost zadávání aktualit. Celkově jsem spokojený se spoluprací.
MUDr. Jiří Kocián
Dlouho spolupracuji s Vaší agenturou a mělo by se k tomu něco dodat. S touto obchodní spoluprací jsem naprosto spokojen. Pravidelně mi chodí poptávky na drobné zakázky z mého okolí v rozsahu cca 3 okresů, což je přesně to , co právě potřebuji. Jsem OSVČ , který dělá zakázky z oboru geodézie. Protože jsem v důchodu, již toho moc neudělám, ale rád si vybírám dobré zákazníky, abych stále dělal svůj obor a zůstal mentálně fit. Přesně to mi umožňuje Vaše agentura, mohu si vybírat dobré zákazníky. Bez této pomoci bych vlastně nemohl dělat věci, tak, jak je dělám teď. Všem drobným živnostníkům doporučuji, přihlaste se ke spolupráci s touto agenturou, vyplatí se vám to. Vždyť i já, důchodce, si to mohu dovolit a jsem velice spokojen.
Ing.Lubomír Čech
Jsme spokojeni s Vašimi službami, myslím si, jako jednatel společnosti, že má reklama u Vás smysl. Pan Michálek má naprosto profesionální přístup. Dobře se s ním spolupracuje.
Jiří Brdička
Dobrý den, děkuji za spolupráci , profesionální , slušný, vstřícný přístup při řešení požadavků, dlouhodobá spolupráce bez komplikací.
MUDr. Danuše Hlásenská
Ráda bych Vám poděkovala za Váš profesionální a vstřícný přístup. Oceňuji, že se zajímáte o potřeby zákazníka a dokážete na ně reagovat rychle, a přidáte i něco navíc. Skvělá je i Vaše dostupnost a pravidelný kontakt, který s námi jako klientem udržujete.
Nikola Repaská
Vaše služby jsou vynikající a jsem velmi spokojený. Díky moc.
Jiří Spilka
Ačkoliv jsem konzervativní člověk, tak postupně po oslovení jsem začal přemýšlet o spolupráci. Po další komunikaci vznikla super spolupráce. I když nejsem žádná velká firma, tak mi byli schopní nabídnout menší řešení na míru tak, aby to mělo nějaký efekt. Postupně jsem zjistil, že se na to dá navázat i dalšími rozšířenými službami. Za vším je u nich lidský faktor a velmi vstřícný přístup. Určitě mi pomohli a funguje to mezi námi.
René Šimík
S naší mnohaletou spoluprací jsem spokojená, jednání je vždy slušné a korektní. V dnešní době to není vždy samozřejmost.
MUDr. Dagmar Petrmichlová
Všechno, co potřebuji, mám vždy rychle aktualizované na svých stránkách.
MUDr. Zuzana Karlová
S firmou BEE SITE:ES a.s., jmenovitě s panem Ondřejem Žídkem jsem maximálně spokojený, od prvního telefonického kontaktu až po realizování reklamní kampaně, vždy vše perfektně vysvětlí, poradí, doporučí, nabídne více variant a vyjde maximálně vstříc, prostě profesionál na svém místě, určitě všem doporučuji!
David Keilhauer, majitel realitní kanceláře
Moje spolupráce s panem Michálkou je již dlouholetá. Každý rok obnovujeme smlouvu a v pravidelných intervalech se mi ozývá s otázkou , jestli je vše v pořádku, mám dostatek zakázek, jestli je potřeba něco změnit, vylepšit.... V případě, že bych zvládla více zakázek, tak napíši email a pan Michálek reaguje s velkou ochotou a již mi nabízí možnosti, jak vše posílit. Z mé strany se mohu na pana Michálka naprosto spolehnout a to je pro moji práci hodně důležité, vím, že mě vyslechne a má pro mě vždy nějaké řešení. Moc děkuji za vstřícné a empatické jednání
Markéta Vondráčková
Se službami zdravotního registru jsme spokojena díky rychlému jednání a zadávání aktualit na stránky. Dále využívám "Ochranu ordinace" a díky této službě jsem si ušetřila nepříjemnosti ohledně uzavření nesprávných smluv.
MUDr. Helena Valentová
Za dvanáct let spolupráce bylo vše vždy v pořádku, všichni ve firmě jsou ochotní, nejsem odborník na IT a tak jsem ráda, že se mám vždy kam obrátit.
MUDr. Jarmila Šopíková
Vždy jsem se setkala s věcným a zcela konkretním a vyčerpávajícím jednáním, které řešilo nastolené problémy. Rychlé bylo i zveřejňování informací o ordinaci na našich stránkách i domluva o použitých textech.Paní Holušová v předstihu vždy upozorńovala telefonicky na nutnost oznámení např. dovolených, zástupů a dalších nezbytností. Naši spolupráci hodnotím jako velmi dobrou a přínosnou, i nadále hodlám zůstat vaším klientem v následujícím roce.
MUDr Zdeňka Chytilková
Jsem spokojeny se službami společnosti BEE SITE ES a. s. - Komunikace je vždy srozumitelná a dle domluvy. Budu i nadále využívat jejich služeb.
Jiří Rosenmüller
Společnost BEE SITE:ES můžeme vřele doporučit a to nejen kvůli rychlé a profesionálně odvedené práci na našich webových stránkách, ale také díky férovému jednání a přátelském přístupu k zákazníkovi. Určitě jejich služeb využijeme i v budoucnu. S pozdravem a přáním krásného dne,
Bc. Petr Ira, DiS. - Oddělení projekce a příprava výroby
Spolehlivá firma, která nabízí profesionální zpracování webových stránek a jejich propagaci. Ochota, vstřícnost a poradenské služby se zájmem o zákazníka. Dlouholetá spolupráce s maximální spokojeností, mohu jen doporučit.
Oberreiter Jiří
Spolupráci s obchodní agenturou BEE SITE:ES A.S. realizujeme již čtvrtým rokem. Základem je profesionální přístup a pravidelná péče o klienta, která je standardem, jež můžete očekávat. Velmi si ceníme přístupu pana Michálka, který dbá o klienty, jako o vlastní děti. Pokud hledáte jistotu, časovou flexibilitu, kreativitu a dobře odvedenou práci, za nás můžeme jedině doporučit.
Jan Dvořák, Letní tábor & Honzík

Obchodní agentura
Neváhejte a kontaktujte nás

Naši zkušení online specialisti jsou pro Vás připraveni kdykoliv v pracovní dny od 8:00 do 16:00.
Neváhejte zavolat a zeptat se na radu!

BEE SITE:ES A.S.

IČ: 03789683

Sídlo společnosti
Šimáčkova 915/18, Holešovice
170 00 Praha 7

Kontakty
Telefon: +420 220 515 743
E-mail: info@obchodniagentura.com

NET – SITE:IT S. R. O.

IČ: 44238398

Sídlo společnosti
Kasárenská 2050
911 05 Trenčín

Kontakty
Telefon: +420 220 515 760
E-mail: info@obchodnaagentura.sk

Napište nám