Reference
Webových stránek

Webová stránka je základ pro prezentaci a budování brandu každé společnosti.
Pro naše klienty vytváříme webové stránky, které odráží jejich představu.
Nový funkční, moderní a responzivní design zajisté upoutá každého.

Multimédia a obsah

V dnešní době kvalita webových stránek úzce souvisí mimo jiné s tím, jak moc kvalitní multimediální obsah je k dispozici pro „vystavění“ webové stránky. Pakliže máte velmi malé či  nepříliš kvalitní obrázky a videa, nebo dokonce nemáte žádné obrázky a videa, pak tvorba webové stránky je velmi složitá a zdlouhavá. Práce se pak zbytečně prodražuje. 

Multimediální obsah nemusí být a priori tvořen pro samotnou webovou stránku. Ať už máte Facebook stránku, Instagram, nebo jinou sociální síť ve vašem marketingovém mixu, multimediální obsah se Vám vždy bude hodit. 

Pokud není kvalitní multimediální obsah k dispozici, pak je nutné fotky shánět z fotobank, které mohou být relativně drahé. 

Doporučujeme tedy investovat do své prezentace nějakou tu korunu navíc, ale mít fotky a videa, kterými se můžete hrdě prezentovat. 

Rozsah

Velký

Cenový rozsah 15.000+ CZK

Bartlova bouda

Restaurace a ubytování v Jizerských horách si zaslouží svoji digitální prezentaci ve stejném duchu. 

Spousta kvalitních fotek, které přiblíží zákazníkovi realitu, která na něho čeká při návštěvě. 

Finance Blažek

Čistá prezentace daňového poradce, která je slazena do firemní identity. 

Multimediální obsah dodaný klientem působí kompaktním, homogenním dojmem. 

 

Ares design

Designové interiéry si vyžadují prezentaci v duchu, kterým přistupuje firma k realizaci svých zakázek. 

Lehký, přitom informativně výstižný web. Velmi kvalitní fotografie dodané klientem výrazně usnadnili tvorbu webových stránek. 

Madospro

Pokud je Vaše činnost rozsáhlejší, potřebujete stránky, které návštěvníka provedou pro něj nejideálnější cestou. Čistý a moderní vzhled webu, přesné informace a kvalitní multimédia.

Co zvyšuje cenu realizace:

 1. Rozsáhlé fotogalerie
 2. Specifické požadavky vzhledu
 3. Objednávací formuláře
 4. Napojení na externí služby – rezervační systémy, apod.
 5. Jazykové mutace webu
 6. Expresní realizace
 7. Několikanásobné úpravy nebo třeba úpravy úprav

Rozsah

Střední

Cenový rozsah 10.000 – 15.000 CZK

Stavba therm

Webové stránky stavební firmy, která k prezentaci dominantně využívá fotografie realizovaných zakázek. Pro potenciální klienty je tato sekce – tedy reference – velmi důležitá.

Mapok – autosklo

Ne vždy musí webové stránka obsahovat nepřeberné množství fotek. Důležité je také věcně a přesně popsat poskytované služby. 

Masarykova chata

Stylová horská chata s dlouhou historií.

Dominantní příklon k provázanosti svérázu chaty a webové stránky.

Pár tipů na multimediální obsah – lidsky řečených

 1. Na fotkách se snažíme zachytit zajímavá místa, zajímavý děj, něco jedinečného
 2. Snažíme se vyhýbat neestetickým a rušivým prvkům na fotce
 3. Multimediální obsah uchováváme ideálně v originální podobě – tedy klidně jako veliké fotky a veliká videa. Vždy je lepší fotky zmenšit, popř. z mít možnost nich „vystřihnout potřebnou část“, než se snažit uměle zvětšovat fotku.
 4. Nebojte se jít pro inspiraci. Pakliže Vás nenapadá dobrá fotka, nebo jak ji vyfotit, omrkněte stránky konkurence, která to můžeme mít třeba lépe zmáknuté a inspirujte se v námětu na tvorbu multimediálního obsahu

Rozsah

Malý

Cenový rozsah 7.000 – 10.000 CZK

Výkup vraků Jičín

Během pár vteřin by měl zákazník na své otázky dostat odpověď. Web Vás ihned informuje o podmínkách a možnostech výkupu vozidel. Za pár vteřin víte, jestli se jedná o službu vhodnou pro Vás. 

Restaurace Olympia

Jednoduchý a stylový web pro restauraci. Strávníka dost často nezajímá, jak se jmenuje provozní, kuchař či servírka. Zajímá jej, kde, kdy a za kolik se může najíst. Co z jakých surovin dostane a kdo mu to případně přiveze. Více není kolikrát třeba.

Anomis

Svoji firmu můžete prezentovat i v rámci onepage webové stránky. Podstatné informace předložíte návštěvníkovi, pro další komunikaci stejně potřebujete užší kontakt s potenciálním klientem.

Pension Medvěd

Malebný penzion v Krkonoších svoji prezentaci vyzdvihuje prostřednictvím autorských fotek, díky nimž si návštěvník ihned udělá představu o tom, jak to vlastně v penzionu vypadá.

František Skalický

Webové stránky společnosti zabývající se topením, vodou a koupelnami. Barevnější stránka s dominantní modrou barvou jasně vyjadřuje, co za služby společnost poskytuje.

Méně je někdy více aneb obsah

Webové stránky by měly informovat klienta o tom, proč na stránky přišel. Více jej nezajímá. Dokonce to může i odvádět pozornost klienta od toho podstatného. Jak z toho ven?
 1. Obsah webu by měl být vždy kategorizován, díky čemuž se stane procházení webu logičtější, navazuje na sebe a zákazník mu rozumí.
 2. Položte si otázku, zdali je informace, kterou na webu chcete uvést, není pro objednání služby nadbytečná. Např. autoservis nemusí bezpodmínečně uvádět, že používá diagnostiku XYZ, když zákazníkovi stačí informace, že na autoservis může dělat diagnostiku 99% automobilů užívaných na trhu. Výrobce a model diagnostiky je pro zákazníka velmi nepodstatné informace. Pokud takovou informaci chcete uvést, měla by být „zahrabána“ hlouběji na stránce, aby neodváděla pozornost.
 3. Snažte se část textového obsahu nahradit multimediálním obsahem. Místo popisu pokojů či apartmánů je vhodnější přidat fotku půdorysu s rozměry, díky tomu si návštěvník udělá ucelenou představu.
 4. S ohledem na měnící se trendy v používání webových stránek doporučujeme vytvářet kompaktní obsah, který uvádí informace spíše heslovitě a který je obohacený o „dovysvětlující“ multimédia. Mobilní telefony postupně začínají drtit webové prohlížeče a v rámci zákaznické cesty jsou nejčastěji těmi zařízeními, na kterých začíná zákaznická cesta. Představte si, že máte webové stránky o 4 úrovních „do hloubky“, nechce se Vám stále „překlikávat“ na další stránky.  Chcete návštěvníka nadchnout, ne  otrávit a odehnat z webových stránek.

Obchodní agentura
Neváhejte a kontaktujte nás

Naši zkušení online specialisti jsou pro Vás připraveni kdykoliv v pracovní dny od 8:00 do 16:00.
Neváhejte zavolat a zeptat se na radu!

BEE SITE:ES A.S.

IČ: 03789683

Sídlo společnosti
Šimáčkova 915/18, Holešovice
170 00 Praha 7

Kontakty
Telefon: +420 220 515 743
E-mail: info@obchodniagentura.com

NET – SITE:IT S. R. O.

IČ: 44238398

Sídlo společnosti
Kasárenská 2050
911 05 Trenčín

Kontakty
Telefon: +420 220 515 760
E-mail: info@obchodnaagentura.sk

Napište nám