Webové stránky
Web Design

Webová stránka je základ pro prezentaci a budování brandu každé společnosti.
Pro naše klienty vytváříme webové stránky, které odráží jejich představu.
Nový funkční, moderní a responzivní design zajisté upoutá každého.

Redesign

Redesign stránek nebo nový web do 20 dní? Žádný problém! Dodáme Vám profesionální web od A do Z, a to včetně atraktivní domény, hostingu, moderního grafického zpracování, ilustračních fotografií, textového obsahu a kompletní SEO optimalizace. Každý náš web je připraven a standardizován pro vedení Google marketingových kampaní.

Webová prezentace na vyšší úrovni.

Toužíte po webových stránkách, které by ve všech ohledech korespondovaly s nároky a požadavky Vaší firmy? Jsou Vaše dosavadní internetové stránky zastaralé, pomalé a nevyhovují potřebám moderních uživatelů? Že ano? V tom případě neváhejte a pořiďte si nové stránky od společnosti BEE SITE:ES, a.s.! Nechte se unést širokou nabídkou a nekonečnými možnostmi grafického zpracování našich moderních a plně responzivních webových stránek, díky nimž Vám již žádný zákazník nedokáže odolat.Webové stránky pro Vás kompletně naprogramujeme, oblečeme do originálního designu a vytvoříme pro ně profesionální textový obsah, díky němuž rychle obsadíte první příčky velkých internetových vyhledávačů.

100% optimalizace pro chytrá zařízení

Naše stránky jsou vysoce responzivní a plně optimalizované pro zobrazení v mobilních telefon a tabletech, díky čemuž je chytrá zařízení prostě milují.

Nadstandardní technická podpora a péče o Váš web

Součástí nabídky je i komplexní technická podpora a servisní péče našeho IT oddělení. Volejte a pište nám – rádi za Vás vyřešíme jakýkoli problém!

Zaměřeno na SEO

Vyhledávače zbožňují kvalitní textový obsah a správně umístěná klíčová slova. Naši copywriteři to dobře vědí a postarají se, aby Váš web splňoval veškerá kritéria „Search engine optimalization“.

Detailní statistiky a měření výkonu

Výkon online marketingu a internetových prezentací lze dnes měřit stejně tak dobře, jako například počet ujetých kilometrů. Naše IT oddělení zaznamenává každého uživatele, každý proklik a každou novou návštěvu na Vašem webu. Výsledná čísla Vám prezentujeme v pravidelných a přehledných statistikách. S námi máte detailní přehled o výkonu a celkovém dosahu Vašeho webu.

Potřebují Vaše současné webové stránky pouze trochu oživit?

Potom není nic snazšího, než svěřit péči o Váš web do rukou našich profesionálních webdesignerů a copywriterů, kteří se postarají o jeho všestrannou modernizaci.Veškeré zakázky plníme tak, aby výsledný webový produkt 100% odpovídal individuálním představám a požadavkům našich klientů.

Obchodní agentura
Neváhejte a kontaktujte nás

Naši zkušení online specialisti jsou pro Vás připraveni kdykoliv v pracovní dny od 8:00 do 16:00.
Neváhejte zavolat a zeptat se na radu!

BEE SITE:ES A.S.

IČ: 03789683

Sídlo společnosti
Šimáčkova 915/18, Holešovice
170 00 Praha 7

Kontakty
Telefon: +420 220 515 743
E-mail: info@obchodniagentura.com

NET – SITE:IT S. R. O.

IČ: 44238398

Sídlo společnosti
Kasárenská 2050
911 05 Trenčín

Kontakty
Telefon: +420 220 515 760
E-mail: info@obchodnaagentura.sk

Napište nám